Прокуратура Київської області оголосила про підозру збоченця-батькові за поширення в мережі Інтернет порнографічних знімків своєї дочки за грошову винагороду. Про це повідомила прес-служба відомства.

"Встановлено, що в період з червня 2017 по лютий 2018 батько мінімум раз в місяць отримував від потерпілої фотографії та відео, які з метою отримання грошової винагороди завантажував в Інтернет і надавав вільний доступ до вказаних файлів невизначеному колу осіб, від яких отримував на картковий рахунок грошову винагороду, загальна сума якої становить майже 20 000 гривень", - йдеться в повідомленні.

Слідчі з'ясували, що на початку лютого 2017 32-річний чоловік познайомився в мережі Інтернет зі своєю 13-річною дочкою, якій після її народження взагалі не підтримував родинних зв'язків.

Протягом року дівчинка приїжджала в гості до своєї бабусі і батька в одне із сіл Миронівського району, під час таких візитів людина періодично здійснював розпусні дії, про що дізналася мати малолітньої дитини, побачивши листування у соцмережі останньої, в результаті чого звернулася в правоохоронні органи з відповідною заявою.

Надалі, в ході досудового розслідування встановлено, що протягом всього часу спілкування батько змушував дівчинку фотографувати і знімати відео її оголеного тіла на мобільний телефон, а потім пересилати йому через програму "Viber".

Популярні новини зараз

Директор Олі Полякової видав інтимні подробиці стосунків із зіркою: "Ходив за тампонами для своєї жінки"

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Андрій Макаревич з "Машины времени" зізнався у коханні до Львова: "Місто-перлина"

Показати ще

"Знай.uа" нагадує, що 12-річній дівчинці, яка стала жертвою зґвалтування, відмовили в компенсації, аргументувавши це тим, що вона добровільно пішла разом із злочинцем.

Як з'ясував суд, 21-річний чоловік дав дитині алкоголь, після чого завів до лісу. Пізніше він визнав себе винним у статевих зносинах з дитиною, повідомляє Metro.

У Великобританії не вперше відмовляють неповнолітнім жертвам зґвалтувань у виплатах, оскільки вони нібито добровільно пішли на це. За словами видання, відомо як мінімум про 700 дітей, що не отримали компенсацій.

Так, наприклад, 14-річна дівчинка, яку зґвалтувала банда літніх чоловіків, за даними суду, не була насправді жертвою. У той же час, кожен із злочинців отримав до 30 років ув'язнення.