Священик із Донбасу попросив українських правоохоронців знайти в окупованому Донецьку його автомобіль, який викрали бойовики "ДНР".

Про це йдеться в повідомленні ГУ Нацполиции в Донецькій області.

У відділенні поліції Волновахи церковнослужитель розповів, що в Донецьку серед білого дня троє терористів із числа так званих "правоохоронних органів" незаконно заволоділи його Mercedes.

Як стверджує 33-річний житель Донецька, 15 січня 2018 року, перебуваючи у Ворошиловському районі біля Цуму, він побачив невідомих чоловіків у камуфляжній формі. Вони під'їхали на автомобілі з іноземними номерами і почали розглядати його автомобіль.

"Підозрюючи недобре, власник одразу почав розпитувати, в чому річ, і сказав чоловікам, що це його автомобіль. Невідомі, не звертаючи уваги на збентеженого господаря, сіли за кермо чужого авто і поїхали. Священик, перебуваючи в шоковому стані, відправився в прокуратуру "ДНР" з надією про допомогу. Але так звані захисники прав громадян відкрито повідомили, що такі випадки поодинокі, розкриттям злочину ніхто займатися не буде, а писати заяву не має сенсу", – відзначили в поліції.

За словами священика, він звернувся за допомогою до поліції Волновахи, оскільки "влада на окупованій території відсутня, всюди панує безлад і беззаконня, а всім керують невідомі, одягнені у форму".

Чоловік переконаний, що "правоохоронці" знають, що він служить паламарем у кафедральному соборі Київського патріархату. Автомобіль він придбав на непідконтрольної території, але зареєстрував його в Україні.

"Зараз вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ч. 2 ст. 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене групою осіб). Правоохоронці розпочали оперативно-розшукові заходи і оголосили автомобіль у розшук", – повідомили в поліції.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що 14 лютого помер пастор Олександр Хомченко, який піддався жорстоким тортурам з боку бойовиків "ДНР" з-за того, що в центрі Донецька молився за Україну.