Президента Росії Володимира Путіна може спіткати доля генсека КПРС Леоніда Брежнєва, який помер якраз в 1982 році, в рік Собаки.

Про це повідомляє "Апостроф".

Він зазначив, що колишній генсек Леонід Брєжнєв помер якраз у рік собаки і саме тоді говорили про певний застій. Астролог додав, що він надіється і на смерть нинішнього президента Росії Володимира Путіна, адже існує багато схожого між ситуаціями.

"Максимум може якийсь умовний Брежнєв померти. Адже цей генсек помер якраз в 1982 році, в рік Собаки. Його ім'я пов'язане з брежнєвських застоєм. А зараз в Росії - застій путінський, 18-річний, як і за часів Брежнєва. І саме в рік Собаки цей застій повинен зруйнуватися. Будемо сподіватися, що Путіна чекає те саме", - зазначив він.

Крім того він додав, що Росія буде й надалі порушувати всі світові порядки. Рос зазначив, що у країні можуть відбутись зміни лише після повалення комуніму.

Популярні новини зараз

Мільйонне місто завалило снігом посеред літа: природний катаклізм приголомшив світ

Сергію Притулі стало нудно в Києві: впав, отямився, Львів

Улюблені курорти українців спалахнули як сірники: дим, паніка і троє загиблих

Суддя "Танців з зірками" Катерина Кухар показала, хто зможе замінити її на паркеті: "Найкращі майстри"

Показати ще

"Поки Леніна не винесуть з мавзолею, Росія не піде по нормальному шляху. Є якісь сакральні ситуації. До речі, були ж вже там питання: а, може, винести Леніна? Чим швидше Росія винесе Леніна з мавзолею, тим швидше вона сама перебудується і не буде ламати життя іншим країнам", - вважає астролог.

Володимир Путін пояснив для чого йде на наступні вибори президента.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Володимир Путін традиційно не привітав українського колегу з новорічними святами.