Затримана мати дітей, чиї обгорілі тіла знайшли в покинутій будівлі в Нижньогородській області. Картину злочину на даний момент відновлено.

Нагадаємо, що 25 квітня Олена Карімова задушила чотирирічну доньку Хадижу і дворічного синочка Сулеймана на задньому сидінні орендованого авто. Потім заїхала на АЗС, придбала для розпалювання і попрямувала у бік лісу.

Карімова розвела багаття і спробувала спалити дітей, але злякалася, що її виявлять, збила полум'я, поклала тіла в авто і повернулася в Нижній Новгород.

На наступний день, вона відвезла тіла доньки і сина в Семенівський район, кинула їх у закинуту будівлю, підпалила і поїхала.

Популярні новини зараз

На Львівщині три автівки не поділили дорогу, кров на узбіччі: понівечені тіла вирізали з купи металу

Жінка народила дочку в 67 і нарвалася на жорстке цькування: як живе зараз найстаріша мама країни

500 тисяч кілометрів на одному диханні: список найвитриваліших авто з класу "доступно"

Курс валют на 18 жовтня змусить українців п’ялити очі на лоба

Показати ще

Затримана зізналася у вбивстві. Жінка сказала, що зважилася на злочин, тому що не могла забезпечити дітей. Вона в розлученні, роботи немає.

Версії по вибуху авто в Дарницькому районі Києва - відео:

Слідчим вдалося встановити, що кожен місяць Карімова витрачала більше сорока тисяч рублів на оренду автотранспорту. Незадовго до скоєння вбивства вона придбала путівку для відпочинку за кордоном.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" близько двохсот пасажирів у Львові блокували рух жлезнодорожного транспорту в районі станції "Скнилів". У людей урвався терпець їздити в переповнених електричках, в яких по чотири вагони.

На місце події прибіли правоохоронці. Людей вдалося умовити розійтися лише після того, як до залізничного складу приєднали два додаткові вагони.