Одним з бійців, який брав участь у ліквідації командира «15-ї інтернаціональної бригади» («Пятнашка») терористів «ДНР» Олега Мамиева («Мамая»), став ротний з позивним «Рембо».

«Спасибі комбатові «Чорного», ротного «Рембо» та одного «Кіпішу» за професійну і якісну роботу! Так тримати! Ми хочемо перемогти. Ми можемо перемогти. Ми переможемо! Слава Нації! Смерть ворогам», – написав у мережі позафракційний народний депутат Дмитро Ярош.

У мережі вдалося знайти фотографії героя.

Популярні новини зараз
Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування Україні загрожує повне занурення у темряву, якщо головну проблему не вирішити вже зараз Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови
Показати ще

Ліквідований у районі Авдіївки командир 15-ї інтернаціональної бригади» («Пятнашка») терористів «ДНР» Олег Мамиев («Мамай«) помер від осколкових поранень у голову, груди і живіт. Про це розповів колишній ватажок банди Ахра Авідзба по кличці «Абхаз». Граната (ВОГ-17) розірвалася у «Мамая» прямо над головою.

Як відомо, терористи ставили «Мамая» в один ряд з іншими загиблими командирами — «Моторолою» і «Гіві».

В інтернет-мережі назвали позивні українських військовослужбовців, які ліквідували терориста «ДНР» Олега Мамиева. Про це повідомив позафракційний парламентарій Дмитра Ярош на своїй сторінці в соцмережі.

«Хто до нас з мечем прийде, той від меча і загине. Так і сталося з ватажком російсько-терористичного бандформування «Пятнашка» Олегом Мамиевым «Мамаєм». На одного «комбрига» у сепаров стало менше. Він приїхав з Північної Осетії встановлювати на нашій українській землі «російсько-осетинський світ», а тепер горить у пеклі», — зазначив він.

"Знай.uа" раніше писав, про те, як загартовуються кращі воїни ЗСУ.

За величезним парканом і воротами, на київському бульварі Лесі Українки, відразу і не відмітиш, яка тут кипить життя - саме в цьому закладі готують тих, кого вже скоро із звичайної казарми доведеться, можливо, переїхати в не зовсім спокійні місця.

Столичний військовий ліцей імені Івана Богуна у часи СРСР називався на честь полководця Суворова. Тому таким його багато хто пам'ятає, на колишній манер досі говорять про "суворівському училищі".