Донька загиблої під Києвом правозахисниці Ірини Ноздровської Анастасія розповіла, що в останні два тижні її сім’ї погрожували кожен день.

Про це повідомляє Politeka.

Вона додала, що вбита правозахисниця ніколи не надавала особливої уваги на погрози з боку невідомих.

Варто відзначити, що донька Ірини, Анастасія назвала чоловіка, який погрожував сім'ї Ноздровських.

"Мама ніколи не звертала увагу на подібні погрози. Вона пропускала це повз вуха: думала що це якісь гучні слова і все. Вона їх не боялася. Цей чоловік (сусід сім’ї – ред.) нам часто погрожував. А в останні два тижні загрози почастішали і були практично кожен день", – зазначила вона.

Популярні новини зараз
Українцям можуть скасувати індексацію зарплат через зростання інфляції: що буде з виплатами "Може бахнути прямо там": Олексій Резніков сумнівається в ефективності простроченої ядерної зброї росії Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше
Показати ще

Крім того Анастасія заявили, що друзі Дмитра Россошанського неодноразово погрожували її дідусю та бабусі. Вони здійснювали моральний тиск на людей. Більше того один з них відкрито заявив про смерть Ірини ноздровської після того як вона зникла.

"Бабуся наша йде в магазин, а його друзі починали стежити за нею і морально придушувати. Бабусі теж погрожували. Говорили, що зуби їй повибивають. Чоловік неодноразово сидів у в’язниці. Говорив також, що коли ми будемо спати – підіпре наш будинок і підпалить. А коли ми 31 числа шукали тіло моєї мами, а потім повернулися додому, він сказав ненароком "зустрінетеся з Ноздровською на кладовищі", – підкреслила вона.

Нардеп Савченко пригадала, як їй щодо погроз телефонувала Ірина Ноздровська.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що чоловік вбитої Ірини Ноздровської зворушив зізнанням.