Це пограбування трапилось ще в грудні минулого року, але його деталі стали відомі тiльки зараз, в суді Комінтернівського району міста Харкова. Вантажівка "Нової пошти" була обчищена грабіжником, який сховався в одну з посилок.

Технологія цього трюку була наступною: співучасник злочинця допомiг йому забратися в дерев'яний ящик достатніх розмірів, після чого відніс "посилку" у відділення "Нової пошти" у місті Дніпрі, і відправив її в Харків - нібито до знайомих.

Коли ящик завантажили в машину, і вона вирушила в дорогу, грабіжник залишив свій притулок. З допомогою заздалегідь припасеного канцелярського ножа, він розкрив декілька посилок. Усередині виявився ноутбук, дорогі годинники Apple, смартфон і ряд інших гаджетів.

Українські шахраї діють витончено, переодягаючись у ветеранів АТО: відео

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Вагітна Катерина Осадча вбралася у "наречену": хоче встигнути до пологів

Дружина Холостяка Микити Добриніна Даша Квіткова зізналася, чому не хрестила сина у церкві: "Батюшка дозволив"

Повна протилежність Ані Лорак: протеже Святослава Вакарчука Христина Соловій зізналася, чому ніколи не співатиме російською

Показати ще

Все це добро зловмисник поклав у свій ящик, і сховався в нього знову. В цьому була слабка частина плану, тому що по прибуттю на місце призначення, поштовий співробітник відкрив підозрілу "посилку". Злодій був затриманий.

Загальна сума вартості всіх викрадених речей була оцінена поліцією по нижній планці вартості - у 13 з гаком тисяч гривень. Враховуючи щире каяття обвинуваченого, суд призначив йому умовну міру покарання, з відбуванням випробувального терміну протягом двох років.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" у Харкові нещодавно відбувся ще один жахливий злочин. Няня постійно била дівчинку, хвору дитячим церебральним паралічем. Цей кошмар тривав близько року, після чого няня-садистка була викрита.