Королева Єлизавета ІІ надала Меган Маркл королівський привілей

Королева Англії Єлизавета II відзначає свій 92-й день народження в суботу, 9 червня. Також святкується 66-річчя відтоді, як вона піднялася на трон 1952 року.

Однак це вже не перший день народження, який вона святкує цього року. Свій справжній день народження королева Англії зазвичай святкує в сімейному колі.

Королева Англії має два дні народження щороку: один на її фактичну дату народження, а інший на її "офіційний" день народження. Дата іншого залежить від темпераментної британської постривай.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

За відмову вакцинуватися - штраф: юристи назвали українцям головні ризики

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

Традиція для монархів мати два дня народження була розпочата Джорджем II в 1748 році. Джордж народився в листопаді, і було визнано, що в тієї годину було дуже холодно проводить щорічний парад. Було вирішено, що святкування його дня народження будуть об єднані з військовим парадом, який відбувся навесні. Традиція для двох окремих днів народження, як і раніше, дотримується сьогодні.

Коли дні народження англійської королеви 2018 року

Королева народилася 21 квітня 1926 року. Її "офіційний" день народження змінюється щороку, але зазвичай припадає на другу суботу червня, для зручності. Минулого року він був відзначений у суботу, 17 червня. 2018 року він запланований на суботу, 9 червня. "Офіційний" день народження, як і раніше, відзначається в день військового параду.

В свій офіційний день народження королева, а також кілька інших членів королівської сім'ї будуть брати участь у так званого Параді Короля, перед появою на балконі у Букінгемі. Дивовижне видовище, яке починається і закінчується в Букінгемському палаці, буде включати більше 1400 солдатів, 200 коней і 400 музикантів.

Також в цей день королева нагороджує почесними званнями громадян, які досягли успіхів у суспільному житті або взяли на себе зобов'язання служити і допомагати Британії.

Королева Єлизавета II - найстаріший монарх, який правив Великою Британією, друге місце - у королеви Вікторії, яка жила до 81 року.

"Знай.uа" нагадує, що королева Великобританії Єлизавета II прибрала спільну фотографію принца Гаррі і Меган Маркл всього через тиждень після того, як вона у неї з'явилася.