Дружина принца Гаррі Меган Маркл в черговий раз порушила королівські правила. Вона прийшла на Церемонію виносу прапора з нагоди дня народження Єлизавети II в неналежному вигляді.

Так, згідно королівському дрес-коду, жінки не можуть з'являтися на публіці в одязі з відкритими плечима. Сукня Маркл як раз стало цілковитою суперечністю цього. Фото з'явилися в британських таблоїдах.

При чому, пишуть місцеві ЗМІ, це вже не перше порушення етикету, і незабаром, стверджують журналісти, королівський будинок відреагує на них.

Наприклад, на офіційних заходах Маркл завжди тримає принца Гаррі за руку, незважаючи на те, що це заборонено.

Також герцогиня Суссекская одного разу дала автограф дівчинці з натовпу, однак згідно з протоколом вона не може ставити підпис ніде, крім офіційних паперів.

"Знай.uа" нагадує, що молодята Меган Маркл і принц Гаррі повернулися з медового місяця і відразу приступили до своїм королівським обов'язків. У суботу, 9 червня, вони взяли участь у традиційному параді Trooping the Colour в честь дня народження королеви Єлизавети.

Принц Гаррі вітав натовп шанувальників з карети у формі. Меган вибрала рожеве плаття з відкритими плечима бренду Carolina Herrera, доповнивши образ капелюшком Philip Treacy. Волосся вона не стала збирати в пучок, вони спадали хвилями на голі плечі.

Також нагадуємо, що королева Великобританії Єлизавета II прибрала спільну фотографію принца Гаррі і Меган Маркл всього через тиждень після того, як вона у неї з'явилася.

Вона замінила її на загальний знімок онуків, повідомляє видання Daily Mail.

Вперше журналісти помітили фото молодят в кімнаті для аудієнцій у кінці травня. Проте всього через тиждень фотографія зникла, а на її місці з'явився знімок принца Гаррі і принца Вільяма.

Королева сама вибирає, на якому місці має бути фото, і періодично їх переставляє, хоча деякі знімки постійно знаходяться на виду.

Журналісти вважають, що таким чином вона публічно демонструє, ким з членів своєї сім'ї вона задоволена, а кого вважає аутсайдером.

Це був перший знімок Меган Маркл, який з'явився в Букінгемському палаці. Він зроблений весільним фотографом на честь заручин пари в грудні.