У столичній підземці відбулась кривава подія, учасниками якої стали члени громадської організації "Національна дружина".

Як повідомили в прес-службі організації, інцидент стався ще 20 жовтня на станції метро "Дорогожичі". Двоє хлопців, колишні учасники АТО з позивними "Адік" і "Десантура" зайшовши в вагон, побачили "баригу", з яким раніше вже мали конфлікт через те, що він продавав наркотики малолітнім. Останній впізнав бійців, і, діставши ніж, накинувся на хлопців та почав наносити удари.

"Якби це були непідготовлені люди, смертельні наслідки були б неминучі. Десантура був важко поранений, Адік застосував травматичну зброю. Стріляв по ногах і в руку, але нападник був під наркотичними препаратами, тому це не зупинило його", – йдеться в повідомленні.

Після цього "барига" намагався втекти, але нацдружинники скрутили його біля виходу з метро. Пізніше прийшла поліція, яка не поспішала одягати наручники на затриманого.

Уже пізніше при обшуку у нападника знайшли кілька пакетів трави та інші речовини, схожі на наркотики. Наразі затриманий перебуває в поліції.

Популярні новини зараз

Катерина Репяхова зізналася, як її мама називає свого зятя: ким став у тещі Віктор Павлік

Марічка Падалко змусить чоловіка Єгора Соболєва виховувати четверту "дитину"

Палає найбільше на планеті звалище шин: загрожує катастрофою для усього світу

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Показати ще

Пораненому "Десантурі" надали медичну допомогу.

РЕЗОНАНС: Криваві події в Києві 20 жовтня, о 23:30 - 23:45 на станції метро Дорогожичі двоє наших хлопців зазнали нападу. Нацдружинників впізнав місцевий барига, з яким вони деякий час назад проводили "профілактичну бесіду". Вирішив помститись, пообіцяв зробити "криваву баню". Не лякав — одразу почав бити ножем на ураження. Не на тих напав. Хлопці — друг Адік та його побратим Десантура — учасники бойових дій АТО. Якщо б це були непідготовлені люди, смертельні наслідки були б неминучі. Десантура був тяжко поранений (дивіться відео — не для слабких!), Адік застосував травматичну зброю. Стріляв по ногам та в руку, але нападник був під наркотичними препаратами, тому це не зупинило його. Після короткої сутички барига намагався втекти. Нацдружинники наздогнали його біля виходу з метро, скрутили. Викликали поліцію. Поліцейський повів себе непрофесійно, не одягнув на мразоту наручники, бо "я правоохоронець, вже й так тут, що він зробить?". При обшуку в рюкзаці злочинця знайшли декілька пакетів трави та інші речі — "повний комплект наркомана", детальніше на відео. До речі, барига намагався проковтнути частину таблеток, але не встиг. Зараз його забрали поліцейські. Чергові співробітники метро та правоохоронці не надали жодної допомоги скривавленому Десантурі. Дивіться відео. Це — сучасна українська реальність. Хлопці були учасниками бойових дій АТО. Якщо б були цивільними — ця наволоч би їх зарізала. Влада не реформує країну, правоохоронці та держава не можуть (і не хочуть) нас захищати. Нам прийдеться робити це самим.

Posted by Національні Дружини on Sunday, 22 October 2017

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Дарницькому районі Києва невідомий відкрив вогонь по перехожим.