27 січня в урядовому районі Кабулі пролунав страшний вибух. В теракті 158 осіб отримали поранення, при цьому загинуло менше 95 осіб.

Рух "Талібан" узяв на себе відповідальність за теракт. На підтвердження своїх слів представник руху опублікував фотографію після вибуху в центрі афганської столиці. У заяві зазначено, що метою терористів був поліцейський відділок і що в результаті теракту постраждали близько 80 поліцейських.

У центрі Кабула сталося кілька потужних вибухів. В районі Вазір Акбар-Хан, де розташовані кілька іноземних посольств і урядові установи, біля старої будівлі МВС Афганістану вибухнув замінований автомобіль.

Спікер Міністерства закордонних справ Мар'яна Беца повідомила, що, за попередніми даними, громадяни України не постраждали при вибуху.

Популярні новини зараз
З пенсіонерів стягнуть 30% "комісії": у кого заберуть частину виплати ПриватБанк запроваджує нові правила грошових переказів: що зміниться та коли ТЦК масово "зцілюють" непридатних: що робити, якщо поновили на обліку незаконно Індексація пенсій у 2026 році: на скільки та у кого зростуть виплати
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про тому, що в Кабулі терористи замінували машину швидкої допомоги.