Чоловік помер, лежачи на лавці в Києві на бульварі Верховної Ради. Цю жахливу картину сьогодні спостерігали кияни, якi поспiшали на роботу, а також відвідувачі місцевих магазинів.

Прибулі на місце події працівники Швидкої допомоги не виявили у речах покійного документів, що засвідчують особу. Слідів насильницької смерті також не виявлено. Можливо, це був чоловік без певного місця проживання, який вирішив переночувати на лавці. А потім помер - наприклад, в результаті серцевого нападу.

Навряд чи причиною смерті невідомого могло стати переохолодження. Хоча весна у столиці ще не остаточно вступила у свої права, було не надто холодно. За даними синоптиків, у Києві вночі з 26 на 27 березня ртутний стовпчик термометрів не опускався нижче -2 градусів за Цельсієм. Швидкість вітру також була відносно невеликою - до 4 м/с.

Щоб з'ясувати точні обставини даного нещасного випадку, а також причини смерті чоловіка, київської поліції знадобиться проведення медичної експертизи тіла.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", поводження з бездомними людьми в Києві просто жахливо. На них не звертають уваги представники офіційних органів влади. Найчастіше бомжам відмовляють у наданні елементарної медичної допомоги.

Популярні новини зараз

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Олена-Крiстiна Лебідь приголомшила зізнанням про жорстоке побиття: покинув на підлозі в калюжі крові

Головне за ніч: пенсії до 3800 грн, повернення Світлани Лободи в Україну, друга молодість Алли Пугачової і одкровення Дзідзьо про розлучення зі Slavia

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Показати ще

Так, нещодавно громадськості став відомий випадок, коли труп чоловіка без певного місця проживання знайшли безпосередньо на парковці біля будівлі лікарні "Швидкої допомоги". Нещасний звертався до лікарів з проханням надати йому допомогу з лікуванням отриманих ним напередодні побоїв, але отримав відмову на підставі того, що у нього не було грошей заплатити за таку послугу. Лише деякі співробітники медичних установ, вірні клятві Гіппократа, допомагають бездомним, не мають гроша в кишені.