У результаті масової бійки у Шосткинській виправній колоніі №66, що на Сумщині, загинув в'язень.

Про це розповіла речниця поліції Сумської області Ельвіра Біганова, передає "Громадське".

За її словами, інцидент стався у четвер, 22 чеврня, о четвертій годині ранку. Декілька учасників отримали травми. Один з них у результаті помер.

Перший заступник керівника Шосткинської місцевої прокуратури Павло Моісеєнко заявив, що у масовій бійці брали учать понад 30 засуджених. Вони зламали замки та увірвалися до сусіднього бараку.

Відомо, що співробітники колонії не постраждали.

Популярні новини зараз
Картку заморозять навіть за легальні перекази: банки посилили правила Дітей у школах оцінюватимуть по-новому: що зміниться "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом ПФУ змінив правила ідентифікації: що потрібно знати пенсіонерам
Показати ще

Відзначається, що загиблий відбував термін за вбивство. У грудні 2017 року він повинен був вийти на свободу.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", ув'язнені влаштували масову бійку через дрон, в якому знаходився пакет з наркотиками.