У суботу, 13 травня, у Харкові сталася моторошна аварія, у результаті якої загинули люди.

Про це повідомила прес-служба місцевої поліції у соціальній мережі facebook.

Згідно з інформацією, на четвертому кілометрі під'їзної дороги від аеропорту міста в напрямку столиці 23-річний водій за кермом Chevrolet з невідомих причин виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з автомобілем ГАЗ-66.

Зазначається, що на момент аварії у легковику перебували чотири людини, які від несумісних з життям травм загинули на місці.

Водія та пасажира ГАЗ госпіталізувала карета швидкої допомоги до лікарні.

Популярні новини зараз
Перерахунок пенсій у 2026 році: кому збільшать виплати та наскільки Доведеться ще померзнути: коли повноцінно стартує опалювальний сезон Податок для пенсіонерів: кого та чому змусять заплатити Українців попередили про складну зиму: під загрозою – чотири області
Показати ще

Правоохоронці намагаються встановити обставини події.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", на Броварському проспекті біля станції метро "Чернігівська" у кривавій аварії загинули три людини.