У п'ятницю, 29 вересня, в Хмельницькій області (Красилівський район) сталася страшна авіакатастрофа.

Під час польоту впав навчально-тренувальний літак, у результаті чого загинули двоє пілотів. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє прес-служба командування Повітряних сил ЗСУ. "Сьогодні, 29 вересня, о 12:21 під час виконання навчального польоту втрачено зв'язок з літаком Л-39 в районі населеного пункту Старокостянтинів. В результаті авіаційної катастрофи двоє пілотів загинули", - йдеться в повідомленні.

ЛІТАК Л-39


Зараз на місці трагедії працюють рятувальники і правоохоронні органи. З якої причини сталася авіакатастрофа, поки що залишається невідомим.

Під Хмельницьким впав літак

Популярні новини зараз
Нова хитрість від ТЦК: українців таємно ставлять на облік в інших регіонах - згоди не питають Нові умови відстрочки: які обставини більше не врятують від мобілізації Пенсіонерам виплатять суттєву надбавку: від чого залежить сума Аномальне літо 2025: на Україну чекають грози, спека та кліматичні сюрпризи, прогноз погоди
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як в Італії під час авіашоу на очах у тисяч глядачів винищувач впав у море.