У суботу, 30 грудня, в Кривому Розі моторошна пожежа охопила будівлю прокуратури №1.

Як повідомляє прес-служба рятувальної служби Дніпропетровської області, за попередньою інформацією, причиною загоряння стала невиправна проводка. Однак ці відомості на даний момент поки що ні офіційні. Підкреслюється, що пожежа сталася в архівному будівлі. Будівля прокуратури розташоване на вулиці Свято-Миколаївська.



За інформацією прес-служби ДСНС Кривого Рогу, в результаті пожежі ніхто не постраждав. Звертається увага, що в результаті спалаху було знищено документацію і пошкоджено стелажі. В гасінні пожежі було задіяно співробітників 10-й рятувальної частини.


Популярні новини зараз
У грудні заборонили мобілізацію низки чоловіків: хто не потрапить під приціл ТЦК Ухилянтів хочуть дістати через посольства: чи пошириться мобілізація за кордоном У школах з'являться нові класи: дітей триматимуть до вечора Смертельне тріо: 70‑річний пенсіонер помер після інтиму з двома партнерами, вечірка закінчилась трагедією
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Сполучених Штатах пожежа охопила легендарний "чорний" квартал.