У середу вранці, 30 серпня, в Миколаєві невідомі намагалися підірвати машину чиновника, але щось пішло не так.



На своїй сторінці в Facebook депутат миколаївської міської ради Дмитро Жвавий розповів, як знайшов в бензобаку вибуховий пристрій, який активується дистанційно. В цей час в машині знаходилися дружина і дитина. Коли вони почули підозрілий хлопок, то миттю вийшли з авто і викликали поліцію, яка і виявила моторошний предмет. На щастя, з невідомих причин детонатор не спрацював.




Зараз на місці події працює слідчо-оперативна група. Вибухівку вилучили і відправили на експертизу.


Posted by Дмитрий Жвавый on Tuesday, 29 August 2017

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 13 січня: хаос Близнюків, жертви Левів та очікування Стрільців ПФУ дав 10 днів: частину отриманих пенсій, субсидій та соцвиплат змусять повертати Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну Пенсії перерахують тричі: коли літнім українцям сподіватись на підвищення
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як в Києві підпалили офіс комунального підприємства.