У неділю, 9 липня, в Києві на проспекті Перемоги, 79 сталася кривава трагедія: 27-річний чоловік перерізав горло 28-річній співмешканці, після чого відкрив всі газові конфорки, після чого розпоров собі живіт і порізав вени.


ЧП в Святошинском районе: в квартире, на проспекте Победы, 79, мужчина, 1990 года рождения, нанес своей сожительнице, 1989 года рождения, более 40 ножевых ранений, затем перерезал себе вены и распорол живот. Через сутки соседи услышали трупный запах, но перепутали его с запахом газа и поэтому вызвали службу газа. Так как владельцами квартиры является другой человек, его в срочном порядке вызвали для открытия двери. Нижний замок открыли ключом, а верхний пришлось выбивать, так как изнутри стоял ключ. К сожалению, девушку спасти не удалось, а мужчину в очень тяжёлом состоянии доставили в 5-ую больницу. Соседи сообщили, что пара была не конфликтная, алкогольными напитками не злоупотребляли. Скорее всего, конфликт произошёл на почве ревности, так как телефон женщины был разбит на мелкие части. В квартире обнаружили удостоверения участника боевых действий, у входа стояла собранная сумка, в ней находились военные вещи мужчины. Он собирался в зону АТО...

Posted by Киев Оперативный on Monday, 10 July 2017


Як повідомляє "Київ Оперативний" на своїй сторінці в Facebook, дівчина померла на місці, а чоловік знаходиться в лікарні у вкрай важкому стані. Ситуацію посилило те, що трупний запах сусіди відчули тільки через добу, але вирішили, що смердить тільки газ, тому і викликали відповідну службу.

Оскільки власник здавав свою квартиру, його довелося видзвонювати, щоб відкрити двері. Нижній замок відкрили без проблем, а у верхньому зсередини стояв ключ, тому двері довелося вибивати. Сусіди знаходяться в шоці від того, що сталося, оскільки пара ніколи не відрізнялася конфліктністю. Розбитий вщент телефон наштовхує на думки про те, що сварка почалася на фоні ревнощів. Правоохоронці знайшли в квартирі посвідчення учасника АТО і сумку з речами біля виходу: чоловік збирався їхати на службу.

Популярні новини зараз

Як Пугачова й Галкін: пара з різницею у 34 роки показала шалене кохання

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що підозрюваний у вбивстві тернопільської школярки зробив шокуючу заяву.