Убивча стихія в анексованому Криму спричинила масштабні паводки та селевий потік, який накрив трасу Судак - Грушівка разом із десятками автомобілів.

Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на Міністерство з надзвичайних ситуацій РФ.



Грязьовий потік, який накрив проїжджу частину та відрізав шлях десяткам автомобілів, призвів до серйозної ДТП, в якій автівки просто вишикувало за принципом доміно.


У мережі очевидці масово публікують відео страшної негоди. Річки виходять з берегів та зносять усе на своєму шляху.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 24 грудня: непорозуміння Близнюків, відмова Дів та невдачі Стрільців Податковий зашморг затягнеться: які зміни очікують українців У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні
Показати ще

Місцеве населення попереджають про повторні зливи, на півострові оголосили штормове попередження.


Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Львів накрила потужна злива та град, який засипав місто 17 серпня. В окремих районах люди виявили крижані кулі розміром з перепелине яйце.