Сьогодні, 22 січня, вночі бойовики відкрили шість прицільних обстрілу позицій сил АТО, в результаті одного з яких загинув військовослужбовець ЗСУ.

Про це повідомляє прес-штаб АТО.

Варто відзначити, що терористи продовжують застосовувати озброєння, яке повинно бути відведено від лінії розмежування.

На Луганському напрямку, неподалік від Троїцького бойовики вели вогонь з 120-мм мінометів. На Светлодарской дузі, в районі населеного пункту Луганське протягом дня окупанти неодноразово обстрілювали опорні пункти сил АТО з гранатометів і з 120-ти і 82-мм мінометів.

Популярні новини зараз
Коли нарешті закінчиться війна в Україні? Відома мольфарка дала несподіваний прогноз до 2026 року Держава "розщедриться", але не для всіх: кому підвищать пенсії одразу на 20% Ухилянтам приготуватися, мобілізація посилюється: ТЦК щодня "пакуватимуть" до 700 осіб Замість 5000 — 9500 грн: українці можуть вдвічі збільшити пенсію - що треба знати
Показати ще

Крім того, на Донецькому напрямку незаконні збройні формування застосували міномети калібру 82-мм по захисникам Новотроїцького.

"В результаті одного з ворожих мінометних обстрілів, на жаль, загинув один військовослужбовець Збройних Сил України. Висловлюємо співчуття рідним і близьким захисника, який віддав життя за мирне майбутнє України", - йдеться в повідомленні.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що одні з найважливіших стратегічних позицій на фронті вдалося взяти під контроль українським військовим.