Весняний паводок на Харківщині призвела до підтоплення великій території. Річка Уди, що вийшла з берегів, затопила домоволодіння, споруди господарського призначення та дороги від населеного пункту Хорошево до Бабаєва, передає власкор.

Про це повідомляє "Сьогодні".

Постраждалими від весняної повені цього року експерти назвали 5 регіонів країни.

Крім того, вийшла з берегів річка Сіверський Донець, найбільша в регіоні. Підтоплення торкнулося домоволодіння і мости, які знаходяться на території Зміївського району.

Варто відзначити, що 13 квітня у річках та водоймах України очікується підвищення рівнів води. Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій з посиланням на прогноз УкрГідрометцентру.

Зазначається, що сьогодні продовжиться розвиток весняного водопілля на рівнинних річках країни з добовою інтенсивністю підвищення:

Популярні новини зараз
Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну" Байден побив путіна: в The Sims вийдуть нові ігрові набори Moonlight Chic і Little Campers - створити бункерного діда тепер простіше Чому для Лукашенка невигідна перемога ні росії, ні України: політичне самогубство вже скоєно Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще
  • на Прип'яті з добовою інтенсивністю на 1- 5 см, внаслідок продовження росту рiвнiв води відбуватиметься подальше затоплення заплав (Волинська, Рівненська обл.), на Прип'яті (с.Рiчиця) можливе затоплення господарських споруд в окремих населених пунктах Ратнiвського району Волинської областi;
  • на 1- 5 см у середніх та нижніх течіях Сули, Пслі, нижніх ділянках Ворскли, Орелі з подальшим затопленням заплав (Сумська, Полтавська обл.),
  • на 5 - 25 см на річках басейну Десни, з подальшим затопленням заплав та обтоплення територій і об’єктів, розташованих на заплаві (частин населених пунктів, присадибних ділянок, перелив води через автодороги місцевого значення), порушення транспортного сполучення у Чернігівському, Новгород-Сіверському районах.
  • на 1-5 см на Верхньому Дніпрі (у Чернігівської обл.) з початковим виходом води на заплаву.
  • на українській ділянці Дунаю біля м.Вилкове зберігатиметься утримання рівнів води на небезпечних відмітках (155-165 см) з підтопленням незаселених ділянок міста.

Крім того варто відзначити, що через масову повінь вздовж траси Суми- Київ утворилось справжнє провалля. Прірва глибиною близько півтора метра тягнеться понад кілометр.

Відео, на якому показано, як розмило дорогу, відзняли кориcтувачі соцмереж та опублікували у Facebook.

Дорожні служби обгородили небезпечні ділянки і зараз намагаються засипати провалля.

"Розмило частину дороги Суми – Прилуки – Київ (за Ромнами), глибина близько 1,5 метрів. Дорожники намагаються відвести потік в сторону (але особливо нікуди), якщо не вийде, то капець", – зазначив користувач, який розмістив відео.

Кадри величезного провалу на трасі не залишили байдужими користувачів соціальних мереж. Юзери активно коментують це відео.

Размыло часть дороги Сумы - Прилуки - Киев (за Ромнами) глубина около 1.5 метров . Дорожники пытаются отвести поток в сторону (но особо некуда), если не получится то капец(

Posted by Slava Didof on Monday, 2 April 2018
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що частину України заливає, копи на човнах рятують людей.