Серійний вбивця-маніяк Сергій Ткач, відомий як "Пологівський маніяк", за гратами одружився і став батьком.

Дружиною "Пологівського маніяка", який відбуває довічне ув'язнення на Житомирщині, стала 24-річна Олена з Росії, передає "ТСН".

25 років він вбивав і гвалтував у Криму, Донецькій та Дніпропетровській областях. На його руках більше 40 вбивств, і це тільки доведені судом епіходи. Сам вбивця казав, що жертв було більше сотні.

Дівчина закохалась у маніяка будучи 16-річним підлітком, коли тривав судовий процес. Вона розповідає, що шукала його 7 років – писала листи у всі виправні заклади України.

На перше побачення вона приїхала з російського Ярославля у Житомир. Сама зустріч відбувалась у присутності охоронців.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський захотів молоду дівчину, але все пішло не за планом: "Підманула, підвела"

Ізраїль знищив головний офіс противника одним ударом: димом затягнуло пів міста

Go_A отримали потужну підтримку від конкурентів на Євробаченні: "Удачі Україні!"

Ірина Федишин з чоловіком готують несподіване зізнання: "Буде донечка"

Показати ще

Наступне побачення вже відбувалось в приватній кімнаті. Коли Олена завагітніла, пара розписалась. Дівчина каже, що злочини, які здійснив Ткач, її не бентежать. Зараз дитину виховують батьки Олени і до Житомира свою внучку не відпускають.

На одній дитині парочка зупинятись не хоче, кажуть, що хочуть трьох.

"Пологівський маніяк" за ґратами знайшов кохання та став батьком

"Пологівський маніяк" за ґратами знайшов кохання та став батьком Фемідою доведено більше сорока епізодів задушених дітей, хоча сам він стверджує що вбив понад сто дітей. Олена вперше побачила його по телевізору. Їй тоді було лише шістнадцять, а його судили. Тоді дівчина і закохалась. Більше новин дивіться на сайті http://tsn.ua/video/video-novini

Posted by ТСН on Monday, 24 July 2017

Сергій Ткач - український серійний вбивця, який ґвалтував та вбивав дівчат та молодих жінок з 1980 до 2005 року. Затриманий у своєму будинку в м. Пологи в 2005 році. Після трирічного розслідування 23 грудня 2008 засуджений до довічного ув'язнення за 37 доведених убивств, всі або із зґвалтуванням, або із задоволенням статевої пристрасті в збоченій формі, та декілька десятків зґвалтувань. Всього за неофіційними даними та за словами самого Ткача здійснив понад 100 вбивств, докази яких досі збирає прокуратура. Жертвами маніяка були в основному дівчата 9-17 років.

Був тричі одружений та має четверо дітей.

Як повідомляв "Знай.ua", у Маріуполі чоловік жорстоко вбив двох дівчат, після чого підпалив квартиру з тілами вбитих. На тілах дівчат експерти виявили сліди насильницької смерті, імовірно, вони загинули від удушення.