Комісія "Укрзалізниці" розглядає дві можливі причини зіткнення поїздів на Хмельниччині.

Про це повідомив голова наглядової ради компанії Євген Кравцов.

"Наразі розглядаються дві версії. Перша – грубе порушення машиністом вантажного поїзда правил здійснення маневрових робіт, а саме, проїзд на заборонений сигнал. Друга – хибні дії чергового по станції, який надав невірні інструкції машиністу локомотива", - зазначив він.

За словами Кравцова, усі пасажири отримають відповідні компенсації.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", у суботу вранці, 27 травня, на Хмельниччині зіткнулися два потяги - пасажирський та вантажний. У результаті катастрофи постраждали шестеро людей, серед яких були і діти.

Популярні новини зараз
Рішення про літні канікули ухвалено: коли школярів відправлять відпочивати Українцям рахуватимуть пенсійний стаж за новою системою: що зміниться Головне за 26 квітня: на пенсію у 67 років, зниження мобілізаційного віку та нові правила перетину кордону "На кордоні вже чекають ТЦК": нардеп заявив про депортацію українців із США та ЄС
Показати ще