Минулого тижня у Катеринопільському районі помітили рідкісного вовка-альбіноса. Такого у дикій природі області ще ніколи не траплялося. 

Цю інформацію повідомляє "Почерк".

Василь Кураш, директор школи в селі Вікнине Катеринопільського району, у суботу, 10 березня, їхав у Шполу.

"Їхали машиною міняти олію, – згадує. – Поруч сиділи син і внук. Десь на півдорозі між Вікниним і Ступичним побачив у полі незвичного звіра. Чи то вовк, чи то собака. Увесь білий, ніби молоком облитий. Брудної чи залежаної шерсті немає зовсім. Ми зупинилися роздивитися. А він відразу вуха нашорошив. Закляк і не ворушиться. Я попросив внука сфотографувати. Тварина стояла за метрів 20-30 від машини. Звісно, фото вийшло не дуже якісним."

Все ж пан Василь вважає, що бачив саме вовка.

"Ми попитали людей у селі. Кажуть, що ні в кого немає білого великого собаки. Я собі думаю, якби це був собака, він би на машину так не реагував."

Місцеві захисники тварин хвилюються, що люди можуть влаштувати полювання на рідкісного звіра.

"Наші браконьєри чхати хотіли на якісь там заборони полювання чи часові обмеження, – каже жителька Катеринополя Тетяна Івашкевич. – Їм аби когось убити та помилуватися виглядом крові."

Останній раз вовки з'являлись на Черкащині ще у грудні 2012 року. Тоді в селі Стецівка Звенигородського району оселилася зграя із чотирьох вовків. Вони не чіпали людей, але постійно крали курей. Після цього, мисливці почали полювання й поранили одного звіра. Відтоді у селі вовків не бачили.

Час від часу вовки мігрують на Черкащину. Зазвичай вони йдуть двома шляхами: з Кіровоградської і Миколаївської областей через річку Вись у районі села Петроострів Новомиргородського району.  Інший шлях – узимку із Полтавської області по кризі через Дніпро йдуть із лісів Чернігівської та Сумської областей.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", новый вид крыс открыла съемочная группа BBC, прибывшая на остров Суматра.

По сравнению с городскими крысами, это настоящий гигант. Как пишут западные СМИ, ученые собирались снимать документальный фильм о вулканах и установили на склоне одного из них несколько камер. Инфракрасное оборудование засекло излучение существа необычных размеров.

Также портал сообщал о том, что тело огромной рыбы-монстра длинной в 2 метра и весом, как минимум, в 150 килограмм вынесло на один из пляжей южного Квинсленда в Австралии.

Первыми тушу монстра обнаружили Джон и Райли Линдхольмы, которые прогуливались вдоль пляжа Мур Парк. Пара приехала сюда из соседнего Гастингса, чтобы присмотреть себе новое жилье. Теперь то они дважды подумают стоит ли переезжать, хотя австралийцам и не привыкать к "чудесам природы".