21-річна Бет Бемфорд із Сток-он-Трента навіть не здогадувалася про те, що вагітна, поки раптово не почала народжувати в туалеті.

Молода дівчина, у якої вже було двоє дітей, кілька разів зверталася до лікарів у зв'язку з поганим самопочуттям, але ті лише розводили руками, підозрюючи у дівчини якусь вірусну інфекцію. Фахівці трохи помилилися, адже Бет нічим не хворіла — вона лише була вагітна близнюками.

Одного разу вночі у Бет сильно заболів живіт, і вона вирішила випити склянку води, а заодно зайти в туалет:

"Я все ще була в туалеті, коли почала народжувати. У мене навіть не було часу відчути, що відбувається. Це було дуже швидко. Тільки що мені було боляче — і ось у мене два нових дитини", - розповідає дівчина.

Бет відразу ж подзвонила не в швидку допомогу, а рятувальникам. Там дівчині пояснили, що їй необхідно виштовхнути плаценту. Але замість неї Бет несподівано народила дівчинку!

"Я потужилася, але з'явилася ще одна дитина, а не плацента. Це був шок".

Історія дійсно неймовірна. Виявилося, дитина не дихала, і Бет почала кричати від жаху. На крики прийшов її партнер Енді і просто не повірив своїм очам. Незабаром на місце прибули лікарі швидкої допомоги, які реанімували новонароджену дівчинку. Жодних проблем зі здороьвем у неї було.

Вже через тиждень Бет і малюки змогли повернутися додому, до приголомшеному багатодітному батькові Енді.

Молода дівчина досі не може зрозуміти, чому її вагітність ніяк себе не проявила. Бет не набрала вагу, у неї не припинялися менструації, і вона продовжувала тягати тяжкості, не здогадуючись про своє становище:

"Мені пощастило, тому що все це могло закінчитися набагато гірше", - каже молода мама.

Знай.uа нагадує, що навіть одна дитина – це велика робота, на якій доводиться працювати практично цілодобово. Як же зі своїми обов'язками справляється жінка, яка народила 11 дітей? Читайте в матеріалі по посиланню.

Двойнями і трійнятами вже давно нікого не здивуєш. У цій добірці ти дізнаєшся про мамочках, які за один день створили собі цілий виводок дітей.