Сьогодні, 26 червня в Шевченківському районі столиці невідомий пограбував магазин ювелірних виробів, погрожуючи предметом, що нагадує пістолет.

Про це повідомляють "Вартові Еспрессо".

"У Шевченківському районі столиці на вулиці Щербакова тільки що стався розбійний напад на ювелірний магазин", - сказано в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, зловмисник увійшов до магазину і, погрожуючи предметом, схожим на пістолет, забрав ювелірні вироби. Після чого зник з місця злочину в невідомому напрямку.

Відзначається, що попередньо ніхто не постраждав. Кількість викраденого в ювелірному магазині не уточнюють.

Популярні новини зараз
Потепління вже близько: коли українці відпочинуть від аномальних морозів Мінімальна пенсія зросте до 7374 гривень: коли чекати підвищення ТЦК оголошують у розшук заброньованих: що відбувається Оренда квартир за новими правилами: власникам житла готують приємні зміни
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", зловмисники, озброєні гранатою і пістолетом, за 2 хвилини пограбували ювелірний магазин в Києві . Нападники були одягнені в темний одяг і шоломи. Забравши ювелірні вироби, вони зникли на скутері без номерних знаків.