У середу вночі, 9 серпня, в Запоріжжі для чотирьох чоловік відпочинок на пляжі закінчився поїздкою до лікарні і розбірками з поліцією.

Близько другої години ночі до сімейних пар, які відпочивали на морському узбережжі, підійшли двоє незнайомців і почали погрожувати, вимагаючи віддати цінні речі. Від компанії вони отримали відмову, після чого один з грабіжників напав на чоловіків, в той час як другий почав бити жінок бейсбольною битою. Благо, в цей час вулицею проїжджав патруль, який і поспішив на допомогу.



Поліцейські надали потерпілим першу допомогу і викликали "швидку", а також працівників Дніпровського відділення поліції для з'ясування обставин.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Миргороді невідомі забили до смерті депутата міської ради.



Популярні новини зараз
Мінімалка та прожитковий мінімум: які виплати отримуватимуть українці з 1 травня Українцям віком понад 65 років перерахують пенсії: на скільки зміняться виплати Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень
Показати ще