13 березня в Балахівці Петрівського району на Кіровоградщині поховали 16-річного хлопця. Він навчався у Олександрійському політехнічному коледежі. Повісився на орендованій квартирі. Мертвим його знайшли 11 березня. Про це передає "Народна правда".

У петлі хлопця виявив інший студент, з яким вони разом орендували квартиру в Покровському мікрорайоні. Він повернувся в неділю з дому і знайшов товариша повішеним на кухні. Після цього викликав екстрені служби.

Загиблий був студентом першого курсу, навчався за спеціальністю обслуговування і ремонт автомобілів і двигунів.

Директор політехнічого коледжу Лариса Савченко розповіла, що юнак був хорошою люиною і старанним студентом. Не проблемний, із лідерськими якостями, отримував стипендію, за успішністю був третій у своїй групі.

Популярні новини зараз
Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція ПриватБанк мовчки закриває рахунки клієнтів, погашаючи "залишками" кредити: що відбувається Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль"
Показати ще

Що стало причиною трагедії, з’ясовують слідчі. Розглядаються версії особистого характеру.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", п'ятикласник, тіло якого виявили 8 березня в селі Шевченкове Кілійського району Одеської області, повісився у власному будинку. Він захоплювався суїцидальної грою "Синій кит".

Згідно з інформацією, вранці 8 березня 11-річний хлопчик пішов привітати родичів, повернувся в 14.00. Побачивши сильно забрудненого сина, мати вилаяла його, а потім пішла на роботу. Коли повернулася додому, виявила сина повішеним у сараї.

Нагадаємо, 19 лютого в Іжевську, РФ дві сестри, 15 річна Анастасія та 12-річна Марія, наклали на себе руки, зістрибнувши з даху будинку.

Згідно з інформацією, дівчатка зважилися на це через те, що Марія зустрічалася з хлопцем, але батьки були проти. Старша сестра вирішила підтримати дівчинку і стрибнула разом з нею.

Відмітимо, 30 січня зникла 18-річна студентка Національного медичного університету ім. Богомольця Мукаддас Насирлаева. Як з'ясувалося, дівчина наклала на себе руки, стрибнувши з київського моста Патона.

Крім того, напередодні у студентки була незрозуміла ситуація з заступником декана в Національному медичному університеті ім. Богомольця.

У Мукаддас закінчилася тримісячна віза, потрібен був дозвіл на проживання. За реєстрацію іноземних студентів у ВНЗ відповідає деканат. Мукаддас потрібно було подати в посольство Туркменістану завізований деканом факультету заяву про сприяння у вирішенні питання з дозволом на проживання в Україні.