Кількість жертв в результаті падіння автобусу із будівельниками Керченського мосту досягла 13 осіб – місцеві рятувальники виявили їх тіла недалеко від порту.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

Як з'ясувалося, робітники підприємства "Таманьнефтегаз" незадовго до трагедії поверталися із вахти, але в цей момент автобус перекинувся просто у Керченську протоку.

Пізніше ці дані підтвердили в управлінні МНС Краснодарського краю:

"О 08:07 ... надійшло повідомлення про те, що в селищі Хвиля зі споруджуваного пірсу в воду впав вахтовий автобус, в якому знаходилися люди".

Популярні новини зараз
Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили "ТЦК мають дати час чоловікам написати заповіт": Сергій Притула про "повагу" до мобілізованих ПриватБанк запроваджує нові правила грошових переказів: що зміниться та коли Українців можуть зробити орендарями у власних квартирах: експерт заявив про небезпечний сценарій
Показати ще

Проте, точна причина обвалу конструкції досі не встановлена.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в районі Керченської протоки впав у море автобус із будівельниками.