Близько 6 ранку на територію оздоровчого закладу "Лермонтовський" увірвалися невідомі у балаклавах. Молоді люди побили охоронців і захопили адміністративну будівлю санаторію. При цьому вони відмовилися впускати медперсонал і директора на територію лікувального закладу. У ситуацію втрутилися правоохоронці.

Ганна Миргородська, працівник санаторію, розповіла, що цей будинок завжди був ласим шматком для чиновників.

"Багато судів було. Це вже 13-й раз захоплення відбувається", — зазначила очевидиця подій.

Земля санаторію поблизу моря давно стала причиною розбрату між "Укрпрофоздоровницею" і Мін'юстом, якому в 2015 році Кабмін передав цю територію. Однак адміністрація лікувального закладу з таким рішенням не погодилася. І з тих пір навколо "Лермонтовского" тривають постійні судові тяганини. Але на цей раз протистояння прорвалися на територію санаторію – невідомі у балаклавах, озброєні травматичною зброєю, виламали двері на пропускному пункті, побили охорону і зайшли на територію.

Популярні новини зараз

Александров Пікалов з "95 Кварталу" показав дорослого сина: став улюбленим футболістом батька

Надя Дорофєєва приспустила штани, щоб стати популярнішою: "З подряпинами"

Тоня Матвієнко видала, як "запала" на одруженого Арсена Мірзояна: "10 років кохання"

"Зайка" Юлія "повернулася" до Міші Заливако після фіналу "Холостяка": "Проявив турботу і увагу"

Показати ще

"Приїхали правоохоронці, потім прибув начальник поліції Головін. Глава відомства зайшов на територію, дав команду зняти всім балаклави. Частина виконала вимогу, інша – ні. Всіх перевірили на наявність зброї. Сказав, що в нашому місті ніхто нічого не буде захоплювати", — розповів житель Одеси Михайло Бейзерман.

На місце приїхали всі офіційні представники конфлікту, однак за огорожу ніхто з них не вийшов, паперами мірялися на спірній території – за парканом. Після появи поліції, конфлікт, як і раніше, зійшов нанівець. Очевидці називають сьогоднішнє зіткнення – черговим етапом у вирішенні права власності на землю поблизу Чорного моря.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав, що люди НФ силою захопили приміщення в центрі Києва.