Наслідки двох потужних вибухів у центрі окупованого Луганська, що пролунали у районі площі Героїв Великої Вітчизняної війни біля комендатури "ЛНР", оприлюднили в мережі.

Відео опублікували на YouTube-каналі News-Front.

Нагадаємо, перший вибух прогримів о 15.30, внаслідок чого загинула медичний працівник "народної міліції ЛНР", ще п’ятеро осіб поранено.

Спочатку здетонував саморобний вибуховий пристрій, закладений у сміттєвий бак біля продуктового магазину, а потім у повітря злетів начинений вибухівкою автомобіль.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у російському Норильську в шахті прогримів потужний вибух, загинули троє гірників.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 27 серпня: фінанси дів, стосунки терезів та розчарування риб ПриватБанк заморожує рахунки: гроші не зняти, переказ не провести Пенсіонерам припинять виплати: як не залишитись без копійки Пенсії за новими правилами: кожен українець отримає виплати
Показати ще