В Ужгороді п'яний чоловік на джипі спочатку мало не збив жінку з дитиною, а потім намагався сховатися від поліції. Про це на своїй сторінці в Facebook написала місцева жителька Олена Хархаліс, яка стала свідком події.

сегодня вляпалась...интересно что будет дальше... увидела сегодня, как один человек вел джип Мицубиси чуть не сбил женщину с ребенком...потом ударил другую машину...хотел убежать, но был очень">"Бувають різні історії. А я сьогодні вляпалася ... цікаво що буде далі ... побачила сьогодні, як одна людина вів джип Міцубісі... мало не збив жінку з дитиною ... потім ударив іншу машину ... хотів втекти, але був дуже п'яний. Тому я встигла його наздогнати, перекрила йому дорогу, збіглися люди. я викликала поліцію. Поки приїхала поліція, він намагався втекти і погрожував мені ", - написала вона.

сегодня вляпалась...интересно что будет дальше... увидела сегодня, как один человек вел джип Мицубиси чуть не сбил женщину с ребенком...потом ударил другую машину...хотел убежать, но был очень">Олена розмістила відповідні фото з місц події:

сегодня вляпалась...интересно что будет дальше... увидела сегодня, как один человек вел джип Мицубиси чуть не сбил женщину с ребенком...потом ударил другую машину...хотел убежать, но был очень">Хархаліс повідомила, що водій погрожував їй проблемами, а його дружина намагалася її підкупити. Однак, свідок подій виявилась "міцним горішком" і на порушника все ж склали протоколи.

сегодня вляпалась...интересно что будет дальше... увидела сегодня, как один человек вел джип Мицубиси чуть не сбил женщину с ребенком...потом ударил другую машину...хотел убежать, но был очень"> "Потім прийшла його дружина і забрала авто, хотіла мене підкупити, але я відмовилася. На що вона мені сказала, що йому і так нічого не буде. Він говорив, що проблеми будуть у мене. На нього склали 4 протоколи: 1) ДТП; 2) намагався втекти з місця ДТП; 3) управління авто в нетверезому стані; 4) керування автомобілем без водійського посвідчення ", - повідомила Хархаліс.

Популярні новини зараз

Можуть "задушити": до медуз і бліх в Азовському морі додалися "зарості" водоростей

Аліна Гросу показала свого красеня-чоловіка Михайла Михайловича: "Дуже схожі"

Марина Боржемська видала свій лайфак для підтягнутого тіла: так схуднути зможе кожна

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Користувачі мережі обурені п'яним водієм і його поведінкою. Вони підтримали жінку, яка не побоялась зупинити порушника.