У четвер, 16 серпня в ДТП помер особистий лікар королеви Великобританії Єлизавети II. Про це заявив Університетський коледж лондонських лікарень Національної служби охорони здоров'я в Twitter.

Пітер Фішер, 67-річний особистий лікар королеви Великобританії, загинув в аварії, коли їхав на велосипеді. Про те, що трапилося написав директор Університетського коледжу лондонських лікарень, доктор Джілл Гаскин.

"Ми всі глибоко шоковані і засмучені, дізнавшись, що доктор Пітер Фішер трагічно загинув у ДТП вчора. Пітер був директором з досліджень Королівської Лондонській лікарні комплексної медицини (RLHIM) Лондонського університету UCLH і особистим лікарем її Величності Королеви", - повідомив Гаскин.

За даними поліції, велосипедист помер на місці. У Букінгемському палаці заявили, що королева була проінформована про смерть лікаря.

Крім того, газета London Evening Standard заявила, що Фішер був експертом в області гомеопатії і працював гомеопатичним лікарем британського монарха протягом 15 років.

Президент США Дональд Трамп знову всіх заплутав і звинуватив у всьому "прокляті" ЗМІ. Трамп заявив, що королева Єлизавета тримала його в очікуванні під час першого офіційного візиту в Сполучене Королівство.

Виступаючи на зборах в Пенсільванії, Дональд Трамп заявив, що насправді це не він запізнився на зустріч з королевою Єлизаветою II, а це вона змусила його чекати.

Нагадаємо, огидно: Трамп ошелешив заявою про зустрічі з Єлизаветою II. Трамп в черговий раз звинуватив ЗМІ.

Як повідомляв "Знай. ua", королевська прописка: стало відомо, що заповідала Єлизавета II своїм онукам. Щоб не залишити правнука ні з чим, королева Єлизавета заповіла значно більшу стан принцу Гаррі.

Також "Знай. ua" писав, що діряві черевики і публічна еротика від Меган Маркл: найбільш курйозні ситуації королівської сім'ї.