У понеділок, 2 квітня, у Новограді-Волинському Житомирської області розгорівся скандал в школі через вчительку, яка образила учня прямо під час уроку.

Відповідне відео в якості доказу опублікував Сергій Сергійович на своїй сторінці в Facebook.

"В Новоград-Волинському вчитель проводить урок, це відбувається в "Демократичній школі". І це не перший раз. Як на це дивляться батьки? А директор в цій школі є, або їй наплювати на це? Задумайтеся, батьки, як ваших дітей виховують!" - написав він.

На кадрах ролика можна спостерігати, як вчителька ображає одного з учнів і кидає в нього портфель. А однокласнику хлопчика, який заступився за однокласника, радить "рота закрити свого паршивого".

Відзначається, що думки користувачів мережі про ситуацію трохи розділилися.

Популярні новини зараз

Султан Сулейман з "Величного століття" стане багатодітним батьком, дружина Халіта Ергенча щаслива

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

Злата Огнєвіч показала, в чому буде на першій вечірці "Холостячки": "Аж мурашки"

Показати ще

"Давайте почнемо з того, що ви не розібралися в проблемі і знімайте відео. Учень бігав по класу без причини. Це раз. По-друге, давайте виховувати своїх дітей, а не скидати все на вчителя. Дівчатка більш-менш виховані, але пацани – це ж взагалі відірви та викинь", - коментують користувачі.

В Новограде-Волынском учитель проводит урок, это происходит в "Демократической школе". И это не первый раз. Как на это смотрят родители??? А директор в этой школе есть или ей наплевать на это??? Задумайтесь, родители, как ваших детей воспитывают!!!

Posted by Сергей Сергеевич on Saturday, 31 March 2018

"Немає причини, з якої почався конфлікт. Справа в тому, що діти зараз жахливо невиховані і це не школа не навчила, а результати виховання, якого не було вдома. Вчитель не права в тому, що кинула портфель в учня", - вважають у коментарях.

У свою чергу адміністрація навчального закладу запевнила, що знає про інцидент і розбирається з ним вже зараз.

"Ця ситуація стала для всіх нас прикрою несподіванкою. Молода вчителька лише кілька місяців працює в нашій школі за сумісництвом. Маємо глибоке переконання, що вчитель завжди повинен стримувати себе, яка б ситуація не склалася. Також відстоюємо позицію, що у разі виникнення конфліктної ситуації, вирішувати її потрібно в школі. І тільки у разі відмови з боку адміністрації у рішенні, у разі несправедливого рішення, надавати їй широкого розголосу", - сказано в публікації на соц. сторінці школи.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що вчителька молодших класів з Рівненської області через проблеми в школі скинулася з 15-метрового мосту в річку.