Жителі Ужгорода стали свідками безпрецедентного явища – роздачі конфіскованих автівок.

Про це повідомляє Politeka.

Активістам вдалося відзняти засідання комісії ДВС Ужгорода по безоплатному розподілу конфіскату. Членів комісії було всього чотири і за короткий час вони встигли роздати 12 автомобілів і один квадроцикл.

Чим керувалися учасник голосування, крім таємних знаків голови комісії Хвасти Сергія, не відомо. Голосування було сплановане, а майже всі транспортні засоби відійшли в одні руки, незважаючи на заявки організацій, яким був необхідний хоч один автомобіль.

В результаті, свідки такого нахабного "дерибану" викликали поліцію. Було подано 5 повідомлень про злочин службових осіб, за попередньої змовою.

Скандальна подія уже встигла розлютити користувачів соціальних мереж.

"Як на це дивитись – цю комісію після того всього просто перевішати по одному і показати на всю Україну", "Чого би це майно не продати на відкритих торгах , а гроші не передати для тих, хто звертається по гроші, це майно і так буде продане через деякий час вже цими організаціями, звичайна схема і не більше. Лише при продажі на торгах все можливо продати за 60-80 процентів, а так його продадуть і ті комісії отримають відкат", "У відставку злодіїв" "Наступного разу обов’язково треба бути там усім громадянам", "Сами едьте в АТО, вы дебилы, которые не можете нажратся машинами!", – лютую коментатори в соцмережах.

"Тепер треба сходити в відділ поліції, дізнатись чи внесено в ЄРДР, бо широка практика реєстрування цих заяв в журнал єдиного обліку, а начальник слідчих вже сам приймає рішення про внесення чи не внесення в ЄРДР, таким чином порушуючи ККУ по ст. 365. І будьте ласкаві до суду, якщо ваші заяви кваліфіковані як звернення, зі скаргою на бездіяльність слідчого. Ви, можливо, це все знаєте, але в нас в Луцьку, відкрити кримінальне провадження можна тільки таким чином", – наголошує один  коментаторів.

Відео дерибану автомобілів.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що скандальний московський піп дерибанить Україну.