Київська першокласниця пережила клінічну смерть прямо в своїй школі.

Про це розповідає видання Politeka

«Жахливий випадок стався в шкільній їдальні. Дівчинка збиралася купити собі поїсти, як раптом їй стало погано і вона втратила свідомість. Встигла сказати лише «Ой» і впала», — свідчить офіційне повідомлення.

Жахлива подія підтвердили в департаменті освіти і науки Київської міської адміністрації. «На місце події одразу ж прибули лікарі швидкої допомоги, які зафіксували клінічну смерть дівчинки. В школу негайно викликали реанімаційну бригаду, якій вдалося відновити життєдіяльність дитини. Дівчинку забрали в реанімаційне відділення лікарні, — пояснили в департаменті.

Популярні новини зараз
ТЦК знайшли лазівку: чоловікам з бронюванням загрожує мобілізація Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло "Бусифікації" більше не буде? Суд заборонив ТЦК "пакувати" чоловіків
Показати ще

На цьому відео можна почути, як вчителька наказує школяреві битися головою об дошку

Причини нещасного випадку встановлюють фахівці. Результати розслідування буде з'ясовано і повідомлять окремо в самі короткі терміни.

Раніше в одній з київських шкіл учні влаштовували цькування і побили однокласника. Про це в Facebook повідомила Ірина Онищенко. Киянка написала, що її сина Микиту постійно б'є учень 6-б класу Микита Дак. При цьому директор школи №235 Гордійчук Валерій закриває на це очі.

«Він бив мого сина на території школи (причому не сам, сам трусить). Після почав з дружком ловити під школою. Батьки поддонка не реагують на зауваження інших батьків. Прошу зауважити Дак Наталія мама майбутнього зека, працювала раніше в цій шкіл, що має імунітет перед директором. Залякуючи його тим, що у неї чоловік «юрист», — розповіла Онищенко.

Розгнівана мати виклала в мережу кілька відео, на яких видно, як кривдник її дитини підбурює і вчить однолітків, як і куди треба бити.

«Зводить лобами дітей. Розповідаючи як кому бити, куди бити. Місце бою все це знімає. Головне що «батьки » — мама ніхто,а тато «юрист». Але все це триває, без змін. Ось так, світ перевернувся», — додала Ірина.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" випадок побиття вчителькою школяра нещодавно стався в місті Новоград-Волинський. Педагог образила школяра і кинула портфель йому в голову.