У Сумській області неадекватні батьки по-звірячому розправилися над власною дитиною. 28-річний батько до смерті побив свою 4-річну дочку за те, що вона відмовилася вечеряти. У рукоприкладстві брала участь і мати дівчинки.

Дитину сильно били по голові, а коли маленькій стало погано, поклали в ліжко. Через деякий час дитина померла від отриманих травм.

Подія сталася в одному з сіл Білопільського району. Про те, що в сім'ї місцевих жителів померла дитина ще до приїзду швидкої повідомили в поліцію, близько 22:00, подзвонили самі медики.

Прибулі за викликом медики побачили на дивані малолітню дівчинку вже без ознак життя. Потім увагу правоохоронців привернули синці на її обличчі. На питання батько пояснив, що дитині ввечері стало погано і її поклали спати. Коли ж через деякий час підійшов до ліжка - побачив дочку вже мертвою.

"У нас виникли певні підозри щодо щирості у своїх свідченнях як матері, так і батька померлої. Поліцейські почали задавати питання як одному, так і іншому, і через годину вони зізналися. Розповіли, що незадовго до смерті дитину побили. Причина, по якій побили, шокує", - розповіли в прес-службі Нацполіції Сумської області.

Виявилося, що били, бо дівчинка відмовилася їсти картоплю з хлібом. Це дуже розлютило батька, і він кілька разів вдарив її по голові, спочатку пластиковою пляшкою з водою, а потім і рукою. Мати також доклала свою руку до "виховання".

"А далі, дитину дійсно поклали спати, і пішли по справах", - розповіли правоохоронці

Експерти, які оглядали дівчинку, встановили: померла, захлинулася блювотними масами. Ймовірно, все їй було погано, а поруч не було нікого, хто б вчасно надав допомогу.

Встановлено, що крім померлої дитини сім'я має ще двох: старшу дівчинку і хлопчика. У свій час всі діти по вирішенню соціальних служб були передані в інтернат, бо умови, в яких вони росли, були визнані як незадовільні. І тільки в травні двох дівчаток батькам на деякий час дозволили взяти додому.

У поліції почали кримінальне провадження за статтями "Умисне тяжке тілесне ушкодження" і "Залишення в небезпеці". Батькові оголошено про підозру і за скоєне йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Як повідомляв портал "Знай.uа", 23-річна громадянка України, яка працювала помічницею вихователя в одному з дитячих садів в Петах-Тікві, затримана за підозрою в ненавмисному вбивстві дитини, якій було рік і два місяці.