В інтернет-мережі з'явилася точна дата прощання з головною героїнею фільму "Любов і голуби" Ніною Дорошиною. Про це повідомляє прес-служба Московського театру.

Як відомо зі слів перс-служби, прощання, швидше за все, відбудеться у вівторок на "Другой сцене" театру "Современник" на Чистих ставках, оскільки основна будівля знаходиться на капітальному ремонті.

Слід уточнити, що прощання відбудеться у вівторок, 24 квітня. При цьому остаточне місце поховання легенди залишається невідомим.

У той же час головний актор фільму "Любов і голуби" Олександр Михайлов назвав актрису "подарунком долі".

Актор заявив про те, що смерть наздогнала велику актрису.

Популярні новини зараз

Акторка "Дизель шоу" Булітко кардинально змінила образ - тепер без рудого волосся

20-річний хлопчина поїхав медиком на Донбас і став мішенню снайпера: помер, не виходячи з коми

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Показати ще

"Легендарна актриса, унікальна актриса. Я мав щастя з нею зніматися, для мене це подарунок долі, унікальна жінка. Ми з нею дружили, для мене це удар, величезний удар, для мене це дуже особисте",- сказав він.

Більше того, народний артист РФ Сергій Юрський розповів, що легендарний фільм почався саме з Дорошиною.

"А адже цей фільм почався саме з Дорошиною. Меньшов побачив її в цій п'єсі в театрі "Современник", там ішов однойменний спектакль. Подальша завдання полягало в тому, щоб підібрати акторів під Дорошину. Саме вона корінь цього фільму, його основа, дуже шкода, що такий актриси не стало", - підкреслив він.

Також загибель Дорошиною прокоментував інший народний артист Росії Валентин Гафт.

"Вона велика актриса. Вона чудова людина. Її ніхто ніколи не повинен забути. Сумно дуже. Кожен день майже уносить (людей) в інший світ. Так влаштоване життя. Важко", — сказав він.

Нагадаємо, сьогодні, 21 квітня, стало відомо про смерть відомої радянської актриси Ніни Дорошиною. Зірка, яку всі знають завдяки запам'ятовується ролі у фільмі "Любов і голуби", померла у віці 83 років.

Інформацію про її смерті вже підтвердив відомий режисер Володимир Меньшов. Ніна Дорошина померла у себе вдома. Причина смерті — захворювання системи кровообігу.

Кілька років тому Ніна Дорошина серйозно постраждала, впавши в різко затормозившем трамваї. Актрису тоді довелося відправити до лікарні. Влітку 2017 року стало відомо, що у актриси віднялися ноги.

А останнім часом актриса часто скаржилася на серце. Місяць тому вона зверталася до лікарів зі скаргами на болі в області грудної клітини.

у віці 83 років померла актриса Ніна Дорошина, яка багатьом запам'ятається глядачам роллю Надії у фільмі "Любов і голуби". Причиною смерті актриси ймовірно стала хвороба системи кровообігу.

Портал "Знай.uа" розповість про її життєвому шляху, а також, що, крім "Любов і голуби" прославилася культова актриса.