Прощання з першим космонавтом Незалежної України Леонідом Каденюком проходить в п'ятницю в Києві.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

На траурну церемонію прийшли як звичайні громадяни, так і політики.

Зокрема церемонію прощання відвідали другий президент Леонід Кучма з дружиною, в каденцію якого Л.Каденюк здійснив політ у космос. Також були присутні перший президент Леонід Кравчук і третій президент Віктор Ющенко, члени Кабінету міністрів України, зокрема віце-прем'єр Степан Кубів, міністр культури Євген Нищук, міністр екології Остап Семерак, а також глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Крім того, попрощатися з першим українським космонавтом прибули директор Національного інституту стратегічних досліджень, радник президента України Володимир Горбулін, екс-спікер Верховної Ради Олександр Мороз, голова Управління держохорони Валерій Гелетей, мер Києва Віталій Кличко, народні депутати нинішнього і попередніх скликань Верховної Ради, а також значна кількість людей у ​​військовій формі, у формі військово-повітряних сил України.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

"На мій погляд, якби він під час життя почув стільки високих слів на свою адресу, як ми чуємо в ці дні, то, напевно, він ще жив би, і цього нападу не було б", - сказав Л.Кучма журналістам.

Другий президент зазначив, що постійно підтримував стосунки з першим космонавтом. Крім того він додав, що протягом останніх років Каденюк був без роботи, попри те, що він досить талановита людина.

"Мені здавалося, що він до 100 років доживе. Я часто з ним спілкувався. Практично останні роки він був без роботи, що не затребуваним, так би мовити, хоча він дуже талановита людина. Спілкуватися з ним було дуже легко", - сказав Л.Кучма відповідаючи на питання журналістів, яким він запам'ятав Л.Каденюка.

Десятки людей приїхали до Києва, аби попрощатись з Леонідом Каденюком.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українці згадали знакові слова Каденюка.