Момент запуску нової міжконтинентальної балістичної ракети важкого класу "Сармат" Міністерство оборони Росії продемонструвало всьому світові.

Кадри запуску були опубліковані в YouTube, на сторінці оборонного відомства РФ.

На відео можна побачити, як чорно-біла ядерна ракета злітає в небаса. Також записаний момент відділення спрацювашого порохового акумулятора тиску, призначеного для виштовхування ракети з шахти до того, як включаться основні двигуни.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", Сполучені Штати Америки та Євросоюз побоюється, що Росія могла зібрати в Балтиці велику кількість озброєнь. Про те, що РФ краще готова до наземної операції поблизу своїх кордонів, ніж НАТО, заявили в американської аналітичної компанії RAND.

"США і їхні європейський союзник НАТО витратили на оборону в 2015 році 871 млрд доларів, а Росія – 52 мільярди. Але зараз реальність дещо інша", – повідомляє видання.

Популярні новини зараз

Українці не можуть отримати сертифікат, необхідний для виїзду за кордон: у міністерстві пояснили причини

Тіна Кароль у прозорій сукні зробила українцям несподіваний сюрприз: "Вибух драйву"

Надя Дорофєєва показала, як розслабляється у ванній: "Де купити таку фігуру"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще

Також портал повідомляв про те, що в міноборони США заявили, що можуть відповісти на гіпотетичну масовану атаку з боку Росії, яка не знає про місцезнаходження потужних американських підводних човнів. Керівники американського оборонного відомства звернулися до Росії з коротким, але сильним посланням, зазначивши, що Вашингтон як і раніше здатний відповісти, незалежно від того, має чи Москва в своєму розпорядженні ядерне озброєння.

«Ми готові до всіх наявних загроз, і ніхто не повинен сумніватися в цьому. Вони не можуть нічого зробити, крім масивної атаки проти нашої країни, на яку ми можемо відповісти. До речі, вони не знають, де знаходяться наші підводні човни, а вони здатні знищити їх країну, якщо ми підемо цим курсом», - заявив глава Стратегічного командування збройних сил США генерал Джон Гайто.

Нагадаємо, що президент РФ під час щорічного послання розповів, про новихидах російських озброєнь, які були розроблені в непростих умовах.

"В ході послання говорилося про нових технологіях і системах озброєння, покликаних захистити Росію, забезпечити стратегічний паритет, а значить і підвищити міжнародну безпеку", - сказав Путін.