Вдень, 20 липня відбулася смертельна ДТП на київській автомийці.

Про це повідомляє "ДТП.Kiev.ua".

Аварія трапилася на Борщагівці. BMW на литовській реєстрації злетів на тротуар на шаленій швидкості та врізався в автомийку.

В цей день співробітник організації вперше вийшов на роботу. В результаті, він помер на місці. Водій іномарки встиг вистрибнути з авто в канал.

Він спробував втекти з місця події, однак свідки його швидко спіймали. Як з'ясувалося, чоловік був п'яним.

Популярні новини зараз
Продаж квартири обернеться фінансовим шоком: в Україні встановили нові податки на нерухомість Травневий сюрприз: зима вирішила повернутися в Україну, прогноз погоди на кінець весни та літо Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу Пекельне літо: на Україну чекає нова хвиля аномальної спеки, прогноз погоди лякає
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", п'яний водій Jaguar став винуватцем масштабного ДТП у Києві.