Не так давно з неофіційних джерел стало відомо, що кількість загиблих на згарищі у Кемерово сягнула 69-70 осіб, 40 із яких – діти. Втім, у мережі активно розповсюджується аудіозапис, котрий ставить під сумнів реальні наслідки пожежі.

Поки що підтвердити достовірність не можуть, але сказано, що жертв насправді значно більше – приблизно 400.

Як відомо, висувалися і різні версії щодо ймовірних причин загоряння. Наприклад, спочатку припускали необережність персоналу, поломку системи сигналізації, але потім переключилися на те, що це нібито "справа рук підлітків".

Дивіться: аудіозапис із спростуванням даних про трагедію у Кемерово

Популярні новини зараз

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

Тоня Матвієнко розповіла про стосунки Арсена Мірзояна із її старшою донькою: "Їй тоді було 12-13 років…"

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Справді, на території "Зимової вишні" постійно було чимало відвідувачів, але технічно пожежу такого масштабу звичайний сірник, або свічка спричинити не могли. Очевидці говорять про 70 зниклих безвісти, але знову ж таки: цифри не точні. На момент виникнення полум'я в районі третього та четвертого поверхів ТЦ знаходилося до тисячі осіб, дехто встиг вийти на вулицю до того, як почалася тиснява.

Інші спробували вискочити з приміщення через вікна, отримуючи складні травми кінцівок. Минулої доби тут зник цілий клас школярів, вчительку також досі не знайшли, вдалося впізнати тільки одну жінку. Близько десяти постраждалих звернулися за медичною допомогою, під завалами досі шукають дітей, котрих батьки не встигли забрати із палаючої будівлі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", під час пожежі у ТЦ "Зимова вишня" в російському Кемерово зник без вісти цілий клас школярів. Батьки відправилися на пошуки, підключили копів, але поки все марно. Серед чотирьох загиблих чи постраждалих дітей також немає. Над містом досі піднімаються гігантські клуби чорного диму, остаточно займання так і не ліквідували, про що свідчать кадри, оприлюднені свідками подій у мережі.