У вівторок, 13 червня, водій автомобіля Subaru не впорався з керуванням та вилетів на тротуар. Рух транспорту зміг зупинити лише паркан Апеляційного суду Києва.

Про це повідомляє сайт "Еспресо".

Під час здійснення повороту з вулиці Митрополита Липківського на Солом'янську легковик занесло. Авто вилетіло на тротуар, збивши двох пішоходів.

Очевидці події намагались влаштувати самосуд над п'яницею, проте їх зупинили правоохоронці.

Популярні новини зараз
Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу Ухилянтам готують посилені санкції від ТЦК Соціальні виплати повністю перекроять: держава платитиме більше, але не всім Нові умови відстрочки: які обставини більше не врятують від мобілізації
Показати ще

Перехожі розповіли, що автомобіль Subaru збив молоду дівчину, років 20, від удару потерпіла втратила свідомість.

Їй намагались надати першу допомогу очевидці події, при цьому винуватець ДТП не виходив з машини до приїзду поліції.

Сам водій запевняє, що у нього стався діабетичний приступ, через який він втратив свідомість.

Чоловіка відвезли до лікарні для експертизи на стан наркотичного та алкогольного сп'яніння.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Києві на ходу вибухнула маршрутка.