Жителі Миколаївської області приступили до блокади траси М-14. Рух транспорту застопорився iстотно: вже понад півтори доби тут ніхто не може проїхати.

Ця траса значиться в числі доріг, що мають загальнонаціональне значення. Вона з'єднує обласний центр Миколаїв з Олександрівкою, проходячи через місто Кропивницький. Стан асфальтового покриття на окремих ділянках шосе настільки жахливий, що поверхня перетворилася в суцільне місиво з бруду.

Жителі Єланецького району Миколаївщини не стали миритися з існуючим станом справ. Вони зажадали від місцевої влади відремонтувати хоча б ділянку дороги, що проходить через їхній населений пункт. А коли зневірилися чекати ремонту, вийшли на трасу і перекрили рух.

Акція почалася о сьомій ранку 26 березня. Формального порушення закону тут немає: блокування здійснюється методом групового перетину пішохідного переходу в обидві сторони. Прибула на місце проведення протестної акції поліція пасивно спостерігає за подіями.

За офіційними повідомленнями, правопорушень на місці блокування траси не виявлено. Патруль Єланецького поліцейського відділення несе свою службу, прагнучи не допустити можливих провокацій і порушень громадського порядку.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" ремонт засфальту зараз активно розгорнувся в столиці. Роботи з відновлення дорожнього покриття ведуться відразу на чотирьох шляхопроводах в районах Троєщини, Позняків, Петрівки та в центрі Києва. До багатьох українських регіонів, в числі яких і Миколаївщина, процес масштабного ремонту доріг поки ще не добрався.

Популярні новини зараз

Марина Боржемська видала свій лайфак для підтягнутого тіла: так схуднути зможе кожна

Павло Зібров накинувся на канал "Інтер" через Олега Винника: "Полюбіть нарешті Україну"

У Туреччині почали затримання підозрюваних у підпалах: ліси у вогні, рятують як можуть

Чоловік "ожив" на своєму власному похованні: ледь не засипали землею

Показати ще