У Харківській області педофіл поглумився над маленькою дівчинкою, яка приходила щедрувати. Про це повідомляє прес-служба поліції.

Згідно з інформацією, 13 січня у відділення зателефонувала 29-річна мати дівчинки і повідомила про те, що невідомий чоловік зґвалтував її 10-річну доньку.

Лише година знадобилася поліцейським, щоб відшукати педофіла і доставити у відділ. Як виявилося, це 34-річний житель того ж селища, який стоїть на обліку у психіатра і лікується в спеціалізованому закладі. Він одружений і має дитину.

За словами начальника Балаклійського відділу поліції Сергія Пінчука, вдень школярка разом з молодшим братом і бабусею пішли щедрувати по рідному селищу. На вулиці до них підійшов незнайомець і запропонував защедрувати.

Бабуся залишилася на подвір'ї чекати онуків. Педофіл завів дітей в квартиру, хлопчика залишив у коридорі, а дівчинку завів у спальню, де скоїв розпусні дії. Повернувшись додому, дитина розповіла все матері, а вона в свою чергу негайно викликала співробітників поліції.

Нагадаємо, в Мережу виклали фотографії з місця загибелі бійця 8-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії "Аратта" Міка Алпса, якого вбили на британських островах Гернсі.

Крім того, у Гданську Польщі місцеві жителі закидали камінням автомобіль з російськими номерами.

Дивіться сюжет про поліцію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", навежений українець відкрив стрілянину у центрі міста, є постраждалі.