У Дарницькому районі кияни виявили труп чоловіка без голови. Люди припускають, що у столиці орудує маніяк.

Тіло виявили посеред приватного сектору "Осокорки", - пише "Обозреватель".

Тіло лежало поруч зі стежкою, що веде до водойми, і було прикрите гілками і листям. Голова - окремо, на відстані метра.

За інформацією джерела, жертва не схожа на безхатька. На труп був хороших одяг, на руці годинник та перстень. Грошей та телефона при ньому не виявили, лише був зарядний пристрій до мобільного.

Популярні новини зараз
Київ під вогнем: масована атака росії залишила руїни, десятки поранених та паралізувала столицю Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам
Показати ще

Рублена рана на черепі може свідчити про те, що чоловіка спочатку вдарили по голові, а потім її відрізали.

Правоохоронці вже встановили особу загиблого. Відомо, що це 33-річний житель столиці.

Наразі правоохоронці проводять слідство та з'ясовують всі обставини.

Зазначимо, що це не перший випадок, у цьому районі, за останній рік вже знаходили трупи з ознаками насильницької смерті.

Зокрема обезглавлений труп знайшли і в Святошинському районі в кінці вересня цього року.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", киянин, що вигулював собаку біля невеликої річки знайшов труп чоловіка з відкритою черепно-мозковою травмою. Жертву виявили у Дарницькому районі.