Попутники української журналістки видання "Страна.ua" Стасі Рафал, яка загинула в ДТП на трасі "Київ-Одеса", розповіли подробиці тієї моторошної аварії.

Про це написала на сторінці в Facebook колега Рафал, журналістка Валерія Івашкіна.

Івашкіна розповіла, що разом із Стасею їхала до Одеси бусом, який знайшли через популярну платформу BlaBlaCar. За словами жінки, водій та авто викликали довіру.

"Ми зі Стасею Рафал, подругою К. і моєю бабусею їхали в Одесу. Веселенький мікроавтобус з Блаблакара, з жовтими боками і рожевими дисками обіцяв домчати швидко, чуйний водій при виході з машини подавав руку", - написала Валерія.

В мікроавтобусі, який подолав півшляху від столиці до Одеси всього за дві години, жінки задрімали. Зліва сиділа бабуся, по центру Валерія, а з права Стася. К. сіла за Стасею у наступному ряду.

Популярні новини зараз

Закоханий Вакарчук зробив зізнання у Львові, романтика зашкалює: "Найкраще..."

У родині Фреймут сталося диво: знову вагітна

У грудні українцям піднімуть пенсії, старенькі затамували подих: кому перепаде надбавка

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Показати ще


"Раптом крізь сон відчуваю різкий гальмо, потім удар. Нас несе далі на гальмах. Я схопила бабусю - слава Богу, бабуся ціла. Розвертаюся направо - а там порожньо. Від удару Стася разом з кріслом вилетіли на дорогу. Подруга кричить, на обличчі кров. Я вибігла до Стасі. Вона не реагувала. Я розмовляла з нею, намагалася швидко зрозуміти, де травма", - пригадує моторошні події журналістка.

Одразу прибігла на допомогу жінка, яка представилась медпрацівником. Вона надавала першу медичну допомогу. Валерія у цей час телефонувала до "швидкої", яка все не їхала. Потім вона дзвонила усім, кому тільки могла: до губернатора, до друзів, щоб вони прислали допомогу.

Коли приїхала бригада медиків, вони констатували смерть Стасі. А подругу журналістки із розсіченою бровою та іншими травмами забрали до лікарні.Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Стася Рафал загинула в моторошній ДТП  вранці, 22 липня, на Одещині. Бус, в якому їхала журналістка зіткнувся із вантажівкою.