У четвер ввечері, 3 серпня, на столичній Оболоні сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої постраждала людина.

Про це повідомили на сторінці спільноти "Киев Оперативный" у соціальній мережі facebook.

Згідно з інформацією, інцидент стався на вулиці Богатирській.

Posted by Киев Оперативный on Thursday, 3 August 2017
"Не доїжджаючи 300 метрів до КПП сталася аварія за участю мотоцикла. За кермом двоколісного була дівчина. Попередньо, аварія сталася через те, що на дорогу вибіг собака", - написав автор публікації.

Популярні новини зараз
Ухилянтам готують посилені санкції від ТЦК Їх звільнять із ЗСУ: хто зможе піти відпочивати вже цього року Нова хитрість від ТЦК: українців таємно ставлять на облік в інших регіонах - згоди не питають ПриватБанк зробив термінову заяву для своїх клієнтів: швидше перевіряйте
Показати ще

За словами очевидців, дівчина, уникаючи зіткнення, "поклала" на бік свого "залізного коня".

У результаті ДТП пілот отримала закриту черепно-мозкову травму та подряпини на ногах. Її відправили до лікарні для подальшого обстеження.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", зірку Instagram спіткала жахлива смерть.