Видатки на підтримку України від Америки на 2018 рік збільшено. Ця інформація зазначається у представленому в Конгресі США Консолідованому законі про бюджетні асигнування.

Цю інформацію повідомляє Посольство України в США.

Зазначається, що загальний обсяг допомоги Україні перевищує минулорічний і становить 620,700 млн дол.

Відповідно до законопроекту, Пентагон виділяє 200 млн дол. для надання військово-технічної допомоги Україні, що перевищеє асигнування 2017 року на 50 млн дол. Ці кошти будуть направлені на фінансування конкретних проектів американської підтримки Збройним Силам України, зокрема, таких, як підготовка військовослужбовців, надання військової техніки та спорядження, летальної зброї оборонного характеру, іншого оснащення і послуг військового призначення, логістичне забезпечення. Крім того, цей перелік включає розвідувальну підтримку збройних та безпекових сил.

По лінії Державного департаменту США та причетних агентств, кошторис допомоги Україні складає 420,700 млн дол., що на 10 млн дол. перевищує відповідні видатки минулого року. Збільшене фінансування спрямоване на посилення безпекової підтримки України за програмою "Міжнародне військове фінансування".

Популярні новини зараз

У київському соборі "ожив" Ярослав Мудрий

Володарка найбільших сідниць у світі потрясла своїм добром перед камерою: "Чорт забирай, оце дупа"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Консолідований закон про бюджетні асигнування на 2018 рік ще має бути схвалений Сенатом і Палатою представників та підписаний президентом США.

У представленому в Конгресі США Консолідованому законі про бюджетні асигнування на 2018 рік збільшено видатки на...

Posted by Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США on Wednesday, 21 March 2018

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", Дональд Трамп, президент США, заявил, что он собирается встретиться с Владимиром Путиным, "новоиспеченным" президентом России в "не слишком отдаленном будущем".

"У нас был очень хороший разговор, и я думаю, что, вероятно, мы встретимся в не самом отдаленном будущем", - заявил Трамп, фрагменты выступления которого показало американское телевидение.

Также портал сообщал о том, что Сенатор Джон Маккейн, известный своим дружеским отношением к Украине и поддержкой в противодействии российской агрессии, раскритиковал решение американского лидера Дональда Трампа лично поздравить Владимира Путина с победой на выборах.