Із заявою в поліцію звернулася жінка, яка розповіла, що в суботу перед Великоднем з вікна її квартири хтось вистрілив.

Про це повідомляє видання "Сьогодні". Подія трапилася в Солом'янському районі Києва по вулиці Митрополита Липківського. Незважаючи на пошкодження вікон характерними кульовими отворами, людських жерт в цьому інциденті немає.

Поліцейські експерти повідомляють про своєму попередньому висновку: стріляли з пістолета. Суботнім стрільцем виявився сусід, який проживає в будинку навпроти, його вже затримали. Вилучили як сам пістолет, так і патрони до нього, і гільзу, що залишилася після пострілу.

А мешканцям Дарницького району в Києві на выхолные вдалося зітхнути спокійно: спіймали злодія, який скоїв, як мінімум шість квартирних крадіжок. Є шанс, що суд позбавить суспільство від присутності злочинця на строк до шести років.

Випущена куля може пошкодити в квартирі що завгодно: відео

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" РНБО України домігся прийняття указу, в якому перераховано список заходів, покликаних забезпечити національну безпеку у сфері міграційної політики. Тепер стане складніше отримати українське громадянство. А причини візиту в країну доведеться докладно пояснювати.

До списку країн, чиї громадяни зазнають нових обмежувальних заходів при відвідуванні України, крім РФ, потрапили ще сімдесят держав. Поки не цілком зрозуміло, як це нововведення позначиться на українському туристичному бізнесі. Крім того, посилені адміністративні покарання з надання житла та щодо прийняття на роботу іноземців.

На реалізацію перерахованих нововведень чиновниками відводиться тридцятиденний термін. Кабінет міністрів за цей час, зокрема, повинен буде розробити новий формуляр імміграційних карток.